Ремонт пральних машин у Києві

Виклик майстра при ремонті – БЕЗКОШТОВНО!
*При відмові від ремонту пральної машини нашим майстром
– виклик і діагностика: 350 грн. 70 грн.

* Акція діє до

КІЛЬКА НАШИХ ПЕРЕВАГ

Оперативність

Після Вашого звернення, майстер оперативно усуває поломки Вашої пральної машини

Великий досвід

Всі наші майстри проходять строгий відбір для найкращого обслуговування клієнтів

Оптимальні ціни

Наша компанія завжди дотримується принципу правильної конкуренції

Якість

Компанія володіє усіма сертифікатами якості надання послуг

Найчастіші поломки пральних машин

  • Тече вода
  • Не зливає воду
  • Не віджимає
  • Не відкривається люк
  • Сильний гуркіт при роботі
  • Барабан не обертається
  • Не працює кнопка запуску
  • Не набирає воду
  • Не нагріває воду
  • Не забирає порошок

РЕМОНТУЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ ВСІХ БРЕНДІВ

Компанія «BIZmaster» здійснює ремонт пральних машин в Києві на дому. Ми робимо ремонт в день виклику майстра, і робимо це оперативно, якісно і за низькими цінами.

Ремонт всех брендов стиральных машин

Замовте терміновий виклик майстра

Зателефонуйте за вказаним телефоном або скористайтеся формою зворотнього зв'язку для швидкого виклику майстра по ремонту пральних машин в м. Київ

+38 (050) 300-36-90 Або Форма зворотного зв'язку

ТРОХИ ПРО НАС

Всі ми знаємо, як зараз складно обійтися без такого незамінного приладу як пральна машина. Саме тому, щоб уникнути зайвих незручностей, ремонт таких пристроїв найкраще робити вдома і в максимально стислі терміни. Звичайно, коли ламається така річ, як улюблена пралка, хоче почати турбуватися, але не варто цього робити, так як 99% поломок можна легко і швидко усунути. Єдиним питанням залишається лише компанія, якій можна довірити ремонт.

Ремонтом пральних машин та іншої побутової техніки в Києві займається багато компаній, але далеко не всі вони працюють сумлінно і відповідально.

Вибрати компанію з гарною репутацією не завжди просто. Ми надаємо такі послуги ось уже на протязі 13 років. У нас працюють тільки досвідчені майстри і професіонали своєї справи, які без проблем відремонтують пральну машину будь-якої марки або складності.

Що потрібно для того, щоб викликати майстра пральних машин

Зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами, поговорити з диспетчером, максимально докладно розповісти йому про проблему з пральною машиною, назвати марку і рік випуску машинки, залишити свої контактні дані і очікувати дзвінка від компанії з підтвердженням заявки. Не забудьте також узгодити зручний для вас час прибуття майстра. Ви можете викликати майстра не тільки до себе додому, але і також в офіс, ресторан або, наприклад, в пральню.

Ми обслуговуємо як приватних клієнтів, так і організації. Ціни на ремонт пральних машин у кожної компанії сильно різняться. І ніхто вам не назве точну ціну по телефону, так як на неї впливає багато факторів, таких як модель, термін служби, зовнішній стан агрегату.

Точну ціну зможе назвати майстер у вас вдома після ретельної діагностики несправності. Зараз такий час, що купуючи нову пральну машину, не можна бути на 100% впевненим у тому, що вона без проблем прослужить вам хоча б 2-3 роки.

Вся справа в виробниках, все зараз намагаються зробити продукт якомога дешевше, на шкоду якості. До того ж, виробникам вигідніше щоб через 3-4 роки ви купили у них нову машинку.

Чим дешевше вам обійшлася пральна машина, тим більша ймовірність того, що через пару років вам знадобиться допомога кваліфікованого майстра по ремонту пральних машин.

Але, як би не було сумно, купуючи навіть дорогу техніку, не завжди можна розраховувати на довгу роботу таких речей. Часто техніка виходить з ладу, перебуваючи ще на гарантії. Звичайно, ремонт, швидше за все, не буде вам нічого коштувати, але, можемо сказати з власного досвіду, що в гарантійних майстерень ніколи не поспішають щось лагодити. Відповідно до закону, вони можуть тримати пральну машину у себе в майстерний терміном до 45 днів. Так що там говорити про ремонт! Вони діагностику роблять не менше 14 календарних днів! Тому, найкомфортнішим і простим варіантом, є швидкий, але платний ремонт. Кваліфікований майстер допоможе вам заощадити не одну тисячу гривень, зробивши швидкий і якісний ремонт, і вам не доведеться купувати нову, «хорошу» пральну машинку.

Насправді, ремонт пральних машин на дому дуже затребувана і популярна послуга, якою користуються вже тисячі киян. Найбільшою перевагою цього типу послуги є те, що вам не потрібно витрачати свої гроші на транспортування пральної машини в сервісний центр і назад, плюс до всього, це набагато швидше.

Вартість ремонту пральної машини на дому вийде вам на порядок дешевше, майстер приїде до вас з усім необхідним інструментом і комплектом запчастин. Все що від вас вимагається, це лише зателефонувати до нас в компанію, оформити заявку і дочекатися нашого фахівця!