Ціни на ремонт

Види робітЦіна
Діагностика і виклик майстра за Києвом50грн / 1 км
Ремонт пральної машини за Києвом50грн / 1 км
Мінімальна вартість ремонтних робіт на дому (дрібний ремонт)від 50грн
Установка і підключення пральної машини350грн
Заміна ременя пральної машинивід 150грн
Заміна амортизаторів в пральній машинівід 250грн
Заміна замка пральної машинивід 250грн
Заміна кріплення люка, скла, ручки люка пральної машинивід 200грн
Заміна манжета люка пральної машинивід 300грн
Заміна підшипників у пральній машинівід 800грн
Заміна зливного насоса пральної машинивід 250грн
Заміна тена пральної машинивід 250грн
Заміна або ремонт ел. двигунавід 650грн
Заміна електронного модуля, блоку індикації пральної машинивід 300грн
Ремонт електронного модуля управління в пральній машинівід 800грн.

Працюючи ось уже 13 років на ринку ремонту пральних машин, ми можемо впевнено заявити – немає нічого вічного. Якого б якості не була пральна машина, від якого б не була виробника – все схильне поломок і несправностей. Причини бувають абсолютно різні, від морального зносу техніки до неправильного обслуговування та поводження з технікою. Чим частіше ви користуєтеся своєю пральною машиною, тим швидше вона вийде з ладу, і це абсолютно нормально. У разі поломки, необхідно щоб у вас завжди під рукою були координати професіоналів, які зможуть дати «друге життя» вашої помічниці.

Роблячи ремонт пральних машин на дому, ми можемо з упевненістю заявити, для того, щоб не довелося реанімувати агрегат, необхідно регулярно робити профілактичний огляд техніки. Особливо, якщо ви помітили нестандартне відхилення від норми при використанні машинки. Це може бути сторонній шум, сильна вібрація, погана якість прання білизни. Адже загальновідомо, що ціна на ремонт пральних машин в Києві буде набагато нижче, якщо проблему не запускати і ліквідувати на ранніх стадіях.

Пам’ятайте, якщо Ви не є досвідченим майстром з ремонту пральних машин, то вам краще не намагатися усунути несправність самостійно. У кращому випадку у вас нічого не вийде, а в гіршому, вартість подальшого ремонту може зрости в рази.

Відомо багато факторів, які можуть посприяти виведенню з ладу вашої пральної машини. До основних з них можна віднести:

  • Сторонні тіла, що потрапили в барабан або у внутрішній механізм машинки абсолютно випадково, найчастіше через банальну неуважність;
  • Проблеми з програмним забезпеченням;
  • Жорстка вода;
  • Некоректна робота насоса.

Столиця дарує своїм мешканцям масу вигідних і зручних послуг щодо сервісного обслуговування автоматичних та напівавтоматичних пральних машин. Однією з наданих нашою компанією послуг є ремонт пральної машини на дому.

У компанії BIZmaster ми завжди ставилися уважно і з повагою до наших клієнтів, тому ми кожен день покращуємо якість наших послуг. Вам більше не потрібно відключати і перевозити ваш агрегат в сервісний центр, наші майстри в найкоротші терміни вироблять весь необхідний ремонт прямо у вас вдома!

Коли необхідно викликати майстра?

Дуже часто, на жаль, машинки виходять з ладу тільки тому, що господарі несвоєчасно звернулися до майстрів за допомогою. Найчастіше таке зволікання загрожує серйозними наслідками, аж до приходу машинки в повну непридатність. Замість того щоб викликати кваліфікованого і досвідченого майстра, власники, або ігнорують проблему, або ж намагаються усунути її самостійно.

Як тільки ви помітили будь-яку, навіть саму незначну неполадку в роботі агрегату, необхідно негайно звернутися до фахівця. Не потрібно ризикувати і намагатися полагодити техніку своїми руками, досвід і статистика показує, що подібні дії навряд чи принесуть користь, швидше за все збиток.

Найпоширенішими ознаками несправності пральної машинки є:

  • Підвищення рівня шуму;
  • Збільшення вібрації;
  • Поява нестандартного шуму;
  • Протікання;
  • Відключення машинки без особливої ​​причини.

При появі будь-якого з цього списку ознаки, не зволікайте, одразу викликайте майстра! Наші фахівці проведуть діагностику, знайдуть причину і оперативно усунуть будь-яку несправність.

Вас напевно цікавить питання, скільки коштує ремонт пральної машини в Києві? Цю інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами, зазначених на нашому сайті.

ЗАМОВТЕ ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА

Зателефонуйте за вказаним телефоном або скористайтеся формою зворотнього зв'язку швидкого виклику майстра по ремонту пральних машин в місті Київ

063 515 72 61 Або ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ