Запрошуємо до команди BIZmaster – сервісний центр з ремонту пральних машин

У зв’язку з розширенням виробничих потужностей та збільшенням обсягів роботи в сервісі BIZmaster потрібні майстри з ремонту пральних машин, оператори колл-центру та адміністратори. Наш дружний згуртований колектив з нетерпінням чекає на нових співробітників для спільного вирішення завдань та динамічного розвитку компанії. Ми пропонуємо стабільну роботу для тих, хто цінує надійність та дружні командні відносини.

Ми гарантуємо:

  • лояльне ставлення до кожного працівника;
  • стабільні виплати та гідну зарплату;
  • кар’єрний ріст;
  • можливість додаткового заробітку;
  • зручний графік;
  • повний соціальний пакет.

Ходити на роботу із задоволенням, а ввечері повертатися до затишного будинку – для багатьох це недосяжна мрія. Більшість вважають робочі обов’язки необхідністю заробітку грошей та не більше. Ми зуміли розвіяти стереотипи – у сервісному центрі BIZmaster кожен співробітник цінний для керівництва, тому ми створили найкращі умови для комфортної злагодженої роботи в колективі .

Навіщо нам це потрібне? Чому б і не просто отримувати прибуток від роботи сервісного центру? Ми впевнені, що згуртований колектив, дружні стосунки, регулярні заохочення співробітників та позитивний психологічний настрій – важливі ключі успіху для розвитку компанії . Корпоративна місія визначає тон для спілкування всередині команди і при взаємодії з клієнтами. В результаті зростає ефективність роботи у всіх аспектах, спрощується обмін інформацією, всі проблеми вирішуються ще на початку. Ну і звичайно, керівництво підтримує теплу атмосферу в колективі та винагороди за працю створюють потужну мотивацію для ефективної продуктивності кожного співробітника.

Пропонуємо ознайомитись з основними плюсами нашого дружнього колективу докладніше.

Ми відзначаємо корпоративи

Вечірки з колегами – це найкращий спосіб налагодити зв’язок із командою та покращити хід спільної роботи. У невимушеній обстановці ми знаходимо спільні інтереси, краще дізнаємося один про одного і навіть стаємо друзями, а не просто колегами.

Щомісяця найкращому майстру видається щедра премія.

Добросовісна робота має гідно заохочуватись. Ми цінуємо професіоналізм співробітників та високу якість виконання робіт.

Працівники нашої компанії домагаються підвищення у кар’єрі до старшого майстра та отримують бонус-відсоток від каси своїх підлеглих .

Ми впевнені, що матеріальна зацікавленість співробітників відіграє важливу роль у прибутковості самої компанії.

У операторів кол-центру та адміністраторів є різні бонуси – за врятовані замовлення, продаж пральних машин та за конверсію

Контакт зі споживачем є важливою сполучною ланкою з компанією. Від роботи операторів, їх комунікабельності та вміння вирішувати проблеми залежить імідж сервісного центру та відношення потенційних клієнтів. Керівництво розуміє складність ведення переговорів із людьми різних характерів, тому щедро заохочує емоційну стійкість та вміння вести діалог у правильному руслі.

Для персоналу виділено окрему кімнату для відпочинку та прийому їжі

Ми розглядаємо та заохочуємо нові ідеї співробітників . Ми маємо широкі можливості підвищення доходів за рахунок підробітку в різних сферах.

Оператори кол-центру та адміністратори нашої компанії мають високі шанси для просування в кар’єрних сходах, аж до посади особистого помічника директора компанії.

Скромна професія без спеціальної освіти та досвіду роботи в нашій компанії може стати потужним стартом для здобуття високої посади. Від вас вимагається лише бажання набути досвіду активних продажів і впевненості у власних силах.

Компанія BIZmaster працює з 2015 року та за минулий період досягла високого рівня у сфері ремонтних робіт пральних машин та продажів. Ми впевнені, що ви допоможете сервісному центру подальшого розвитку. Керівництво гарантує кар’єрне зростання та гідний рівень заробітної плати.

Чекаємо вас на співбесіду за адресою:

Киев, проспект Любомира Гузара (прежнее название: проспект Космонавта Комарова), 38/57.

+38 (050) 300-36-90
+38 (067) 328-90-79
+38 (044) 229-92-34
+38 (093) 170-11-94