Ремонт пральних машин (Святошино)

Ви вже підготувалися до свята – купили для дружини пральну машину. І начебто все повинні бути задоволені, особливо улюблена дружина, але техніка не працює. Варто, як експонат у музеї. Без установки пральна машина так і протушкувати в передпокої. Звичайно можна зробити установку машинки самому, але якщо ви не впевнені в своїх силах ми встановимо або виконаємо ремонт пральних машин в Святошино. Нижче інструкція для самостійної правильної установки.

Підготовчий етап установки

Щоб установка пройшла без перешкод і ускладнень, озбройтеся рівнем. За допомогою цього інструменту можна визначити, наскільки поверхня предмета відхилена від горизонтальної площини.

Насамперед, і так потрібно поступати завжди, вивчіть інструкцію, яка додається до пристрою. Не дарма ж вона взагалі написана. Викриття транспортувальні гвинти і видаліть кріплення, адже розпакування пральної машини – це не тільки порятунок від пакувальних матеріалів, а й звільнення приладу від внутрішніх фіксаторів. Для тих, хто не знає: транспортувальні гвинти – кріплення (3-5 штук), розташовані ззаду бака. Вони забезпечують приладу нерухомість під час перевезення.

До речі, про упаковку. Не потрібно робити як деякі – тримати машину в прозорому поліетиленовому мішку і в пінопластовому піддоні. Від цього вони не буде працювати краще. Також слід позбутися фіксують бічних блоків і пінопласту, що підтримує електродвигун машини.

Коли будете переносити виріб, підтримуйте його спереду або з боків, але не ззаду: кришка легко ламається.

Вибір зручного місця

Після того як звільнили пральну машину, виберіть місце для її установки. Втім, швидше за все, ви вже з ним визначилися. Прилад повинен розташовуватися так, щоб до нього можна було вільно підходити. Якщо вирішили помістити машинку-автомат під стільницю, двічі подумайте: зняття верхньої кришки може позбавити гарантії.

Встановлюйте прилад на тверду, міцну, неслизьку поверхню. Бетонна підлога в цьому відношенні кращий варіант. Підійде і дерев’яний настил, якщо дошки укладені рівно і щільно. Можете прибити до підлоги ДСП товщиною від 15 до 20 міліметрів. Для економії місця і своєї зручності розташуйте пральну машину-автомат в кутку.

Бажана умова – недалеко повинні бути водопровід і каналізація. Якщо вони значно віддалені, не вдасться підключити машину непомітно. Шланги будуть на увазі. Те ж стосується близькості розетки. Постійне використання подовжувачів небезпечно. Крім того, має бути захисне заземлення, а також включення через УЗО. Простежте, щоб поруч з машиною не перебували раковина і газова плита: вода і тепло можуть привести до проблем із виробом.

Регулювання опорних елементів

У комплект входять чотири ніжки. Що стоїть на них техніка, по-перше, буде відділена від статі, по-друге, позбавлена ​​від сильної вібрації. Висоту опор відрегулюйте ключем (він також є в комплекті). Не забувайте про рівень. Він допоможе визначити, чи рівно стоїть машина. Як тільки все зробите, спробуйте злегка покачати прилад, натисніть на його кут. Пральна машина повинна стояти як укопана.

Зайнявся підключенням «подарунка» до водопроводу, передбачте окремий кран, який буде знаходитися перед заливними шлангами. Зливні трубки повинні направлятися прямо в каналізацію. В інструкції зазвичай вказано, як це робиться.

Підключення до електромережі – другий важливий момент. Організуйте для пральної машини окрему євророзетку з проводами відповідного перетину.

Наостанок міні-лікбез.

Не робіть постамент для нової мешканки будинку занадто високим.
Не встановлюйте її в неопалюваному приміщенні.
При необхідності додатково фіксуйте машинку до підлоги.
Не насипайте порошку більше, ніж належить за інструкцією.
Не кладіть на кришку приладу важкі предмети.
Якщо машинка-автомат встановлена правильно, вона не зламається завчасно. І вже на наступний рік, напередодні головного зимового свята, дружина буде витрачати час не на прання, а на свою красу.