Дрібний ремонт пральної машини

м. Київ

063 515 72 61

Пральна машина – незамінний помічник в кожному будинку. Її поломка може сильно засмутити власників та порушити звичний хід речей. На жаль, сучасні машинки, як і будь-які інші предмети побутової техніки, мають обмежений термін служби. Однак не всі порушення в роботі є приводом купувати новий агрегат. До 90% поломок пральних машин можна легко і недорого усунути.

ЗАМОВТЕ ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА

Зателефонуйте за вказаним телефоном або скористайтеся формою зворотнього зв'язку для швидкого виклику майстра по ремонту пральних машин в м. Київ

063 515 72 61

ЧОМУ виникає поломка ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Причиною поломки пральної машини може стати низька якість води, неправильно підібрані засоби для прання або знос вузлів і запчастин. Дуже часто неправильна установка машинки може стати приводом для звернення до майстра. Не варто займатися ремонтом пральної машини самостійно, набагато простіше і надійніше довіритися професіоналам.

Що робити, якщо зламалася пральна машина

Головне, не потрібно панікувати. Ремонт пральних машин в Києві здійснює компанія «BIZmaster». Ми успішно ремонтуємо побутову техніку вже 13 років. Ми знайомі з усіма брендами, представленими на ринку, і знаємо, де дістати необхідні комплектуючі. Просто зв’яжіться з нами по телефону або через форму зворотного зв’язку і чекайте майстра.

Під час виклику майстра не забудьте повідомити марку і рік випуску пральної машини. Чим докладніше ви опишете проблему, тим швидше ми зможемо зорієнтувати вас за вартістю і термінами ремонту.

Кваліфіковані співробітники «BIZmaster» приїдуть до вас і зроблять ремонт пральної машини в день звернення. Ми можемо усунути такі неполадки, як текти, проблеми зі зливом і віджиманням, сторонні звуки, сильна вібрація, непрацюючі кнопки і багато іншого. Після закінчення робіт буде проведена перевірка, вам дадуть рекомендації щодо подальшої експлуатації пральної машини.

Де буде здійснюватися ремонт

Ми виробляємо ремонт пральної машини в Києві, як вдома, так і на території організацій. Нашими клієнтами є офіси, ресторани і пральні.

Скільки буде коштувати ремонт пральної машини в Києві

Точну вартість ремонту пральної машинки вам оголосить майстер після огляду і діагностики. Компанія «BIZmaster» гарантує якісний ремонт в Києві за оптимальними цінами. Весь спектр робіт буде узгоджений з власником пральної машини до початку ремонту. Ніхто не буде залякувати вас незрозумілими термінами, якщо проблема вирішується швидко – ми полагодимо все на ваших очах! Якщо ремонт може затягнутися, вас обов’язково попередять. Ми цінуємо своє і ваш час, тому завжди дотримуємося терміни і умови договору.

Наші співробітники

Ми ретельно відбираємо майстрів для виконання робіт по ремонту пральних машин. Всі наші співробітники добре виховані, володіють необхідними компетенціями, знаннями і сертифікатами. Майстер приїде до вас зі своїм набором інструментів і запчастин, вам не потрібно готуватися до його приходу.

Ви також можете повідомити про ваші уподобання і побажаннях через форму зворотного зв’язку. Ремонт пральної машини в Києві перестане бути головним болем, як тільки ви зателефонуєте нам.

Довірте турботу про ваших речах пральній машинці, а турботу про машинці – нашим майстрам!