Ремонт пральних машин на Подолі

Професійний ремонт ваших пральних машин – першочергове завдання нашої компанії. Ми створили цю сторінку для вашої зручності при зверненні за допомогою в екстрених випадках. Буває, що наш пристрій відмовляється підкорятися або робота машинки викликає у нас занепокоєння. В цьому випадку краще всього відключити пральну машину від мережі і повідомити нам про поломку. Детальний опис несправності допоможе швидко її усунути. Ми намагаємося професійно і швидко відповісти на ваш дзвінок. Здійснюємо післягарантійний ремонт всіх моделей пральних машин.

Проводимо ремонт у замовника. Вам не потрібно тягати обладнання і турбуватися про підготовку транспорту. Після телефонного дзвінка і узгодження деталей ми відразу ж вирушаємо в дорогу. Плату за поїздку ми не беремо!

У разі виходу з ладу пральної машини телефонуйте за вказаними контактними даними і ми полагодимо вашу пральну машину!

Орієнтовну вартість ремонту ми можемо уявити вже на етапі телефонної розмови. Якщо замовник вирішить скористатися нашими послугами, ми швидко приїдемо за вказаною адресою. Перед будь-яким ремонтом пральних машин ми проводимо огляд і визначаємо несправність.

Що ми пропонуємо?

  • усунення несправностей;
  • надання консультацій;
  • заміна підшипників;
  • заміна нагрівача;
  • заміна помпи та інших компонентів;
  • підключення пральних машин;
  • приємне і професійне обслуговування.

У нас є доступ як до оригінальних деталей для пральних машин, так і до якісних замін. Які вибрати? Ми пропонуємо консультації з цього приводу, але остаточне рішення залишається за клієнтом.

Гарантія

Ми надаємо 12-місячну гарантію на всі згадані компоненти. Відноситься до оригінальних деталей і їх замін!

Ціни

З досвіду ми знаємо, що кожен дефект відрізняється, навіть якщо він стосується одного і того ж компонента. Тому у мене немає одного фіксованого прайс-листа – є різні моделі пральних машин і ступінь їх зносу. Найкраще просто зателефонувати нам, і ми повідомимо вам приблизну ціну за послугу з урахуванням всієї інформації, а після діагностики скажімо точну вартість.

Серйозний відмова пральної машини може порушити сімейне життя. Уникайте цього і втручайтеся при перших ознаках неправильної роботи. Професійний ремонт пральних машин позбавить вас від необхідності купувати нове обладнання, тому вибирайте професіонала, який працює надійно і ефективно.

Ми – група молодих професіоналів, для яких робота – це не тільки професія, а й пристрасть. Ми володіємо відповідною кваліфікацією, досвідом і пройшли спрямоване навчання, що дозволяє надійно і професійно виконувати послуги з ремонту побутової техніки. Ми в курсі останніх технологій в області побутової техніки, що дозволяє нам успішно ремонтувати сучасну техніку. Ремонт пральних машин на Подолі ви сміливо можете довірити нашим фахівцям.

Ми швидко і оперативно виїжджаємо за вказаною адресою, оглядаємо машину, проводимо діагностику і робимо оперативний ремонт. Вартість на наші послуги не змінюється під час ремонту. Ми надаємо якісні послуги, про що свідчить велика кількість задоволених клієнтів.