Капітальний ремонт пральних машин

м. Київ

063 515 72 61

РЕМОНТУЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ

Вихід з ладу пральної машини – безсумнівно клопітка справа. Вам потрібен фахівець з ремонту пральних машин ? Просто зателефонуйте нам, опишіть вашу проблему, вкажіть, якої марки техніка і наш майстер усуне проблему в найкоротші терміни!

Ремонт всех брендов стиральных машин

ЗАМОВТЕ ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА

Зателефонуйте за вказаним телефоном або скористайтеся формою зворотнього зв'язку для швидкого виклику майстра по ремонту пральних машин в м. Київ

063 515 72 61 або ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

НЕСПРАВНОСТІ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ І ВИДИ РЕМОНТУ

Повідомте нам про несправності своєї пральної машини, і ви отримаєте ефективну допомогу – ми ремонтуємо пральні машини будь-якої марки, наприклад:

  • Electrolux
  • Zanussi
  • Gorenje
  • Eurosoba
  • Hansa
  • LG
  • Brandt
  • Ariston и Indesit
  • Samsung
  • Candy та інші.

Коли пральна машина виходить з ладу, варто розуміти який ремонт їй може знадобитися. Одним з найпопулярніших видом ремонту прийнято вважати профілактичний. Саме він сприяє довгій роботі пральної машинки. Обов’язково раз на кілька років звертатися до професіоналів, для проведення такого ремонту, але на жаль багато людей не надають цьому належної уваги. Профілактичний ремонт допомагає своєчасно виявити і замінити зношені деталі.

Другий вид ремонту-поточний, або його ще називають, стандартний. Це коли в роботі пральної машини помічені дрібні поломки або дефекти в роботі, тоді майстер проводить заміну зношених деталей. Як правило при такому ремонті немає необхідності повністю розбирати пральну машинку, а ремонт займає мінімум часу.

Капітальний ремонт вимагає більш серйозного втручання і розбирання техніки, це наприклад заміна бака, двигуна, приводного ременя і інше.

Причини проблем з пральною машиною

На необхідність ремонту пральної машини можуть вказувати різні причини. Які найчастіші проблеми з роботою цього побутового приладу?

Пральна машина не віджимає

З барабана мокру білизну? Це сигнал про те, що пральна машина не віджимає і щось заважає її нормальній роботі. Це може бути якийсь невеликий предмет одягу, який заблокував обертання, або приводний ремінь може просто відірватися. Однак є і найгірший результат, який слід розглянути, тобто повне руйнування ременя.

Пральна машина не набирає воду

Якщо пральна машина не набирає воду, спочатку переконайтеся, що шланг не перекручений і не пошкоджена. Це також може бути викликано відкритої або негерметичність зачиненими дверима. Якщо жодна з цих причин не підтвердилася, проблема може бути в електромагнітному клапані.

Пральна машина не зливає воду

Пральна машина не зливає воду? Як і в попередньому випадку, спочатку необхідно переконатися, що проблема не в зливному шлангу. Однак найчастіше причина тому – забитий фільтр. На жаль, іноді насос виходить з ладу, що також може бути причиною некоректної роботи.

Пральна машина залишає плями на вашому одязі

Ситуація, коли пральна машина бруднить одяг, – одна з найбільш дратівливих. Причини, зазвичай досить прості і можна легко впоратися з цією проблемою. Пральна машина може забруднити одяг, якщо підшипник зношений, шланг встановлений неправильно або просто забруднений і його слід очистити.