Ремонт пральних машин (Голосієво)

Ймовірно, ви вже стикалися з проблемою, коли «пралка» несподівано зупинялася і переставала здійснювати злив води. У більшості випадків віджимання в пристрій супроводжується постійним зливом. Якщо несподівано техніка відмовляється це робити, а на табло відображена якась помилка – найімовірніше, в пристрої дуже забита сітка. Якщо у вас виникли труднощі – зверніться в нашу компанію, ми з радістю вам допоможемо. Ми оперативно займаємося ремонтом пральних машин в Голосіївському та інших районах Києва.

Вбудований фільтр в автоматичній пральній машині потрібен для тієї мети, щоб в шланг для зливу не проникли маленькі речі, наприклад, скріпки, гудзики або шпильки. Крім усього іншого, якщо «пралка» досить стара, то засмічення фільтра може статися від шматочків накипу з тена і бака. Варто також відзначити, що фільтр потрібно чистити хоча б один раз в три-чотири місяці.

Отже, яким же чином необхідно чистити?

Спочатку потрібно взяти інструкцію. Кожне обладнання має своє керівництвом із застосування, яке рекомендує ретельно вивчити перед ремонтними заходами. Відкрийте розділ, де розповідається про дії з фільтрами і детально все вивчіть.

Для того, щоб очистити фільтр, потрібно підняти один край пристрою і розташувати під ним ємність, щоб туди стікала вода. Для даної мети можна застосовувати різні предмети – коробка з пластику, миска і т.д.

Відкрийте або демонтуйте фальш-панель, яка розташовується (в більшій частині моделей) в нижньому правому куті пристрою. Як правило, необхідний фільтр розташований саме в цьому місці, якщо його там не виявлено – вивчіть інструкцію з експлуатації більш ретельно. Вимкніть аварійний шланг для зливу.

Максимально акуратно і дбайливо провертаючи сам фільтр, демонтуйте його з «гнізда». Це потрібно робити повільно і неквапливо, щоб нічого не зламати. Якщо не виходить витягти фільтр з гнізда, то буде потрібно докласти певних зусиль, щоб визволити звідти якийсь чужорідний предмет. Фільтр потрібно провертати проти годинникової стрілки, поки елемент повністю не буде вилучено. Після цього потрібно очистити крильчатку від скупчився сміття і бруду.

Перевірте, чи є забруднення в отворі фільтра. Потім фільтр можна назад встановлювати в гніздо, закрутивши його за годинниковою стрілкою. Після цього потрібно підключити дренажний шланг і прикрити фальш-панель.