Діагностика пральної машини

м. Київ

063 515 72 61

ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ

Побутові прилади щільно увійшли в життя сучасного користувача. Складно уявити будь-яку сім’ю, в будинку якої відсутній пральна машина. Виробники постійно вдосконалюють свою продукцію, оснащуючи новим функціоналом і модернізуючи моделі.

Використання пральних машин в побуті – це зручно, практично і економічно. Однак, щоб максимально продовжити експлуатаційний термін агрегату, важливо своєчасно проводити діагностику пральної машини.

ЗАМОВТЕ ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА

Зателефонуйте за вказаним телефоном або скористайтеся формою зворотнього зв'язку для швидкого виклику майстра по ремонту пральних машин в м. Київ

063 515 72 61

Причини звернення до майстра

Важливо враховувати, що найменше технічне порушення в роботі машини може спричинити за собою повний вихід її з ладу. Щоб мінімізувати фінансові витрати, необхідно своєчасно усувати поломки і проводити діагностику.

Причин для звернення до майстра багато. Серед найпоширеніших, варто виділити:

 1. Пральна машина не реагує на включення.
 2. Виникли проблеми з харчуванням, некоректне включення.
 3. Збій модулів управління.
 4. Барабан пральної машини не крутиться.
 5. В процесі прання вода не нагрівається.
 6. Проблеми зі зливом води – несправності зливного насоса.
 7. Сторонній шум або вібрація агрегату під час роботи.
 8. Проблеми з гумовою манжетою або патрубками, які призводять до протікання води.
 9. Неприємні запахи з самої стірольний машини.
 10. Чи не відкривається або підклинює люк.

вибір майстра

З огляду на високу вартість побутового обладнання відомих провідних брендів, необхідно ретельно і продуктивно підходити до пошуку компаній, які надають послуги з ремонту пральних машин. Головними критеріями вибору є якість послуг і досвід роботи фахівців компанії. У гонитві за споживачем, більшість брендів використовують запатентовані технології та впроваджують нові ідеї досконало своїх моделей. Тому важливо, щоб майстри не просто орієнтувалися в брендах, а й досконально володіли досвідом визначення типових несправностей кожної окремої моделі.

BIZmaster – рейтинговий учасник ринку, з багаторічним досвідом роботи і зручним сервісом обслуговування. Одним з важливих переваг компанії є укомплектований штат високопрофесійних фахівців, які виконують ремонт пральних машин, не залежно від марки моделі і складності робіт.

Головними плюсами компанії є:

 • Оперативність виконання замовлення і виїзд майстра на об’єкт в день оформлення заявки.
 • Проведення безкоштовної діагностики.
 • Постійна наявність оригінальних деталей. Компанія тісно співпрацює з відомими виробниками, і здійснює закупівлю витратних матеріалів виключно сертифікованої продукції брендів.
 • Гарантія на надані послуги.
 • Прийнятні ціни і зручні умови оплати.
 • Висока якість ремонту.

Як оформити замовлення?

Компанія постійно вдосконалює сервіс своїх послуг, намагаючись мінімізувати час клієнта в пошуку виконавця та оформлення заявки. Щоб оформити замовлення для ремонту пральної машини, необхідно:

 • Зв’язатися з представником компанії за телефонами.
 • Скористатися послугою зворотного дзвінка.
 • Залишити онлайн-заявку на офіційному сайті компанії.

Незалежно від обраного способу, представник компанії зв’язується з клієнтом протягом 5-15 хвилин і погоджує всі нюанси співпраці.

Майстри BIZmaster не просто швидко і якісно усунуть несправності пральної машини, але і нададуть безкоштовну консультацію з питань обслуговування та запобігання можливих поломок.