Про нас

МИ НА РИНКУ ПО РЕМОНТУ ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ З 2006 РОКУ!

Зламалася пральна машина? Вам допоможе компанія «BIZmaster»!

У наш час практично неможливо уявити собі сучасне житло без такого атрибуту зручності і комфорту як пральна машинка. Сучасні пралки-автомат виконують масу різних функцій – вони і перуть, полощуть і віджимають, деякі навіть трохи прасують білизну, таким чином, сучасному жителю вони економлять не тільки час, але і сили. Звичайно, купуючи собі таку помічницю, кожен хоче, щоб вона служила вірою і правдою не один рік. Але таке буває вкрай рідко.

КІЛЬКА НАШИХ ПЕРЕВАГ

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Після Вашого звернення, майстер оперативно усуває поломки Вашої пральної машини

ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Всі наші майстри проходять строгий відбір для найкращого обслуговування клієнтів

ОПТИМАЛЬНІ ЦІНИ

Наша компанія завжди дотримується принципу правильної конкуренції

ЯКІСТЬ

Компанія володіє усіма сертифікатами якості надання послуг

РЕМОНТУЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ ВСІХ БРЕНДІВ

Компанія «BIZmaster» здійснює ремонт пральних машин в Києві на дому. Ми робимо ремонт в день виклику майстра, і робимо це оперативно, якісно і за низькими цінами.

Ремонт всех брендов стиральных машин

ЗАМОВТЕ ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА

Зателефонуйте за вказаним телефоном або скористайтеся формою зворотнього зв'язку для швидкого виклику майстра по ремонту пральних машин в м. Київ

+38 (050) 300-36-90 Або ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Всі побутові прилади, особливо пральні машини, схильні до поломок. Часто причиною несправностей стають банальні речі – перепади напруги, попадання в барабан сторонніх предметів. Багато хто навіть не підозрюють, що такі дрібні предмети як дрібниця, замки, різні пластикові та металеві предмети, забуті в кишенях одягу, можуть серйозно зашкодить електроніку.

Тому, як тільки ви помітили хоч найменша зміна в роботі агрегату, не тягніть час, тут же викликайте майстра! Після діагностики, він тут же вам скаже, що з нею сталося. Адже якщо вчасно звернутися по допомогу, а не чекати поки машинка повністю відмовиться працювати, то такий ремонт обійдеться вам в рази дешевше, а якщо не звертати на такі «дрібниці» уваги, то в гіршому випадку, вам доведеться купувати нову пральну машину.

Якщо таке трапилося, і машині потрібен ремонт або діагностика, то ви завжди можете звернутися до нас, ми здійснюємо ремонт в наступних районах Києва:  Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський, а також за Києвом.

Наша компанія стане вашим надійним і відданим другом на довгі роки.

Головні принципи роботи компанії «BIZmaster»:

Оперативність . Ми тут же реагуємо на ваші заявки та готові виїхати до вас практично миттєво;

Професіоналізм . Всі наші співробітники досвідчені фахівці не з одним роком досвіду, вони розбираються у всіх тонкощах і будові будь-який, навіть самої нової і навороченій пральної машини. Вони усунуть всі несправності без зайвого клопоту і ваших нервів;

Якість . Один з основних принципів нашої роботи. Ми робимо все для того, щоб звести до мінімуму час вашого очікування і час виконання замовлення. При цьому, забезпечуємо високий рівень якості. Всі наші фахівці їдуть на замовлення з певним набором інструментів і запасних деталей, щоб тут же зробити ремонт і заміну старих або зношених запчастин. Всі матеріали і деталі мають гарантію і європейські сертифікати якості;

Гарантія . По закінченню ремонтних робіт, ви отримаєте на руки всю документацію, яка підтверджує факт виконаних робіт.

Наша компанія стверджує, що своєчасна діагностика і ремонт пральних машин заощадить вам гроші, а також продовжить «життя» вашої помічниці в рази.

Зараз з’явилося багато компаній, які роблять ремонт пральних машин в Києві. Але не всі сервісні центри мають можливість обслуговувати пральні машини всіх видів і марок, на відміну від нас. Ми готові приїхати до вас не тільки в будь-який район міста Києва, а й також обслуговуємо зону в 30 км. навколо нього.

Ми підняли якість обслуговування наших клієнтів на абсолютно новий рівень, підтвердженням цьому виступають тисячі задоволених клієнтів, які рекомендують нас своїм друзям і знайомим.

Повірте, ремонт пральних машин на дому – це не тільки швидко і якісно, ​​а й ще дуже зручно! Телефонуйте нам!