Ремонт пральних машин (Шевченківський район)

Сучасні пральні машини вважаються справжніми помічницями у більшості господинь. З їх допомогою можна надійно випрати білизну як у «ручному», так і автоматичному режимі.

Але для того, щоб пральна машина змогла працювати якомога довше, будь-якій господині доведеться навчитися за нею як слід доглядати.

Встановлення пральної машини

Насамперед слід грамотно встановити машину на своє посадочне місце. Щоб повністю виключити процес вібрації, який виникає під час роботи, під машину розумно відразу ж встановити спеціальний особливо жорсткий гумовий килимок. І далі відкручуючи «баранчики» на машині, надійно зафіксувати останню. Якщо у вас виникли труднощі – краще зверніться до професіоналів які виконують ремонт пральних машин в Шевченківському або в іншому районі Києва.

Не варто перевантажувати машину понад своєї покладеної норми. Уже стало поширеною помилкою, коли в машину, в якій вміщається 5 кг білизни, господиня вкладає таку ж вагу сухої білизни. Але насправді цей факт буде говорити про одне – машина зможе з максимальною ефективністю випрати і прополоскати 5 кг мокрої білизни! Інакше, двигун від перевантаження, може банально згоріти.

Профілактика ТЕНу

Якщо помічається, то швидкість нагріву води в пральному барабані збільшується, варто провести профілактику ТЕНу за допомогою спеціальних засобів проти накипу. Досить уважно прочитати інструкцію, розвести порошок у воді і залити в машину. Далі, як тільки вода нагріється, залишити весь «коктейль» на 24 години, після чого все потрібно повністю злити. 

В цьому випадку потрібно звертати увагу на спеціалізований шланг, в якому постійно збирається невелика кількість води після будь-якої прання. Виробники рекомендують зливати воду з даного шланга раз на місяць. Але якщо господиня всерйоз бажає, щоб не виникало корозійних процесів, варто зливати воду після кожного прання.

Перед пранням всю білизну потрібно розсортувати на кольорове і біле. Це дозволить уникнути появи будь-яких плям. І особливу увагу доведеться приділити тим речам, які мають великі гудзики або металеві блискавки. В останньому випадку, щоб гудзики не відірвалися, а блискавка не пошкодила скло барабана, варто білизна вивернути в зворотну сторону, а блискавки повністю застебнути.

Порошок для прання

І звичайно ж, варто звернути увагу на порошок, який обов’язково повинен бути виготовленим виключно для машинного прання. У цьому випадку кількість піни виявиться мінімальним, а якість прання найвищим. І як результат, господині більш не доведеться перепирати білизна ручним методом.