Ефективний сервіс ремонту пральних машин в Києві з гарантією

м. Київ

063 515 72 61

Відремонтуємо вашу машинку з гарантією

Побутова техніка може зламатися у кого завгодно. Ще гірше, якщо немає навичок, необхідних для її ремонту. У такій ситуації необхідно оперативно зв’язатися з професійною компанією і починають вийшла з ладу техніку.

Пропонуємо ефективний і надійний ремонт пральних машин в Києві . Всі ремонтні роботи виконуються професійними техніками з обслуговування пральних машин. Якщо ваша пральна машина стала погано працювати, ви не повинні займатися ремонтом самостійно, так як якщо робота буде виконана неправильно, це може створити ще більшу проблему.

ЗАМОВТЕ ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА

Зателефонуйте за вказаним телефоном або скористайтеся формою зворотнього зв'язку для швидкого виклику майстра по ремонту пральних машин в м. Київ

063 515 72 61 або ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Фахівці BIZmaster працюють в Києві мають усі необхідні інструменти, запасними частинами і великими знаннями, тому замовнику не потрібно турбуватися про будь-яких формальності або необхідності проводити ремонтні роботи самостійно. Більш того, в переважній більшості випадків обслуговування пральних машин може бути виконано на місці, прямо на дому у клієнта. Якщо ремонт виявиться занадто складним, сервісний технік запропонує замовнику забрати обладнання та відремонтувати в майстерні. На всі роботи надається гарантія. Наші фахівці проведуть гарантійний ремонт якомога швидше.

Ремонт пральних машин на дому

Мобільний сервіс побутової техніки приносить багато переваг. Перш за все, клієнтові не потрібно доставляти техніку в майстерню, пральні машини це великогабаритна техніка і часто її доставка до майстрів тягне за собою витрати на транспортування. Після заявки по телефону фахівець з ремонту приїде прямо за вказаною адресою. Клієнт вказує час і дату, і йому більше нема про що турбуватися.

Це дуже зручний вид ремонту, оскільки не вимагає безлічі формальностей і уваги до кожної деталі. Технік сервісної служби подбає про ефективну роботу – на щастя, майже 90% ремонтів виконується безпосередньо на дому у замовника, тому обладнання відразу готове до справної експлуатації.

Найчастіше на діагностику і ремонт йде від декількох хвилин до декількох годин, після чого замовник може очікувати, що:

  • сервісний технік провів детальну діагностику пошкодженого обладнання
  • електричний пристрій відремонтовано і його функції відновлені до колишнього стану
  • обладнання було розміщено на тому ж місці, де воно стояло, а наш майстер подбав про чистоту після проведення ремонту.